Demirkaya Bobinaj Malatya - İletişim
Anasayfa / Servisler

DOMAK YETKİLİ SERVİS                                        STAR POMPA SATIŞ VE YETKİLİ SERVİS

      

ATIK SU DALGIÇ ELEKTROPOMPLAR
Evsel ve endüstriyel atık suların taşınmasında kullanılan Atık su pompaları,kullanım alanları dikkate alınarak ,genel kullanım ihtiyaçlarına cevap verebilecek özelliklerde üretilmektedir. Ürünlerimiz kullanım alanında maksimum verimle çalışarak, enerji tüketimi asgari seviyededir. TS EN 12599 (Pompalar-Dalgıç-Pis su için) standartların belirlemiş olduğu şartlara uygun olarak üretilirler.
 
SLGM POMPALAR
SLGM tipi pompalar dakikada 1450 devir üretir. Yatay milli, monoblok (pompa, motor miline direkt akuple), mekanik salmastralı olarak pik malzemeden üretilmiş olup "düşük basınçlarda yüksek debi değerleri" ile tarımsal sulama, temiz su drenaj uygulamalarında kullanılabilinir.
 
HİDROFOR SİSTEMLERİ
Kontrol panosu ile; faz-faz arası / faz-nötr arası gerilim okuma, otomatik test ve solenoid valf çıkışı, basınç transmitteri ile çalışma, her pompanın çalışma süresini görebilme, eşit yaşlandırma (Rotasyon), şalt sayılarını ayarlayabilme, pompa akımlarını izleyebilme ve birçok özellik sağlanabilmektedir.
 
YANGINLA MÜCADELE HİDROFORLARI
TS 11939 (Sıvılaştırılmış Petrol Gazları (LPG)-İkmal İstasyonu –Karayolu Taşıtları için-Emniyet Kuralları ) yönetmeliği kapsamında;
Madde 5.5.4 : "İstasyon sahası içerisinde, çapraz ve karşılıklı konumda, 2 adet spiral hortumlu yangın dolabı ve 1 adet sis lansı bulunmalı; bunlar için en az 20 m³ kapasitede yangın suyu deposu tesis edilmeli ve yangın dolapları 700 kPa basıncı olan POMPA ile su deposuna bağlanmalıdır."
 
KADEMELİ POMPALAR
Kademeli pompalar yoğunluğu fazla olmayan,partekül içermeyen sıvıları basınçlandırmak veya irtifalı yerlere su nakili yapmak amacı ile üretilmektedir.
 

 

 

 

 
Copyright © 2014 Demirkaya Bobinaj . Tüm Hakları Saklıdır
3W İnternet Teknolojileri
DALGIÇ POMPA TAMİR & BAKIM & MONTAJ AC AG MOTOR SARIMI DC MOTOR SARIMI OG MOTOR SARIMI MOTOR BAKIMLARI OG BOBİN İMALİ MANYETİK KARIŞTIRICI SARIMI KURU TRAFO SARIMI ELEKTROMAGNET SARIMI SERVO SPINDLE MOTOR NÜVE İMALİ MİL İMALİ